Rezervasyon
yükleniyor...

Müşteri Yorumları

 • Mahçe İnanoğlu

  Mahçe İnanoğlu

  2019 yılı Ağustos ayı içerisinde Sakarya'da gerçekleşen ameliyatımdan ötürü eşimle birlikte 12 gün boyunca bu otelde kaldık. Konforu, temizliği, kahvaltısı çok başarılı. Lokasyonu çok iyi. İhtiyacınızı karşılayacak herşey mevcut. Tüm eşyalar, mobilyalar belli ki özenle seçilmiş.. Ama bunlardan da öte en önemli husus; çalışan tüm personelin son derece nazik ve güleryüzlü olmasıydı. Sevgili Halit bey, Metehan bey, Kübra hanım, Mahir bey ve otel müdür Neslihan hanım sizin için ellerinden gelen herşeyi yapmaya hazırlar. Hiçbir ricamızı yanıtsız bırakmadılar sağolsunlar.. Sevgili Nazire hanım ve Muammer bey mutfakta herşey çok temiz ve lezzetliydi..Ellerinize sağlık.. Sevgili Medine hanım ve Fatih bey, oda ve kat temizliğine söylenebilecek tek söz emeğinize sağlık;, herşey- heryer pırıl pırıldı.. Ve otel sahibi Mehmet Yüce bey; böyle güzel ekip arkadaşlarınızın bir olması ne güzel şans.. emeğinize sağlık..

  İncele
 • Ahmet Çağrı Özdemir

  Ahmet Çağrı Özdemir

  Sakarya bölgesinde bulunan otellerin en konforlu ve ücret açısından en ekonomik olanı aynı zamanda güler yüzlü çalışanları ve zengin kahvaltı çeşidi ile gerçekten iş seyahatleri nedeniyle konaklamaktan memnun kaldığım bir otel sizlerede tavsiye ederim

  İncele
 • Ceyda Kılıç

  Ceyda Kılıç

  27-28 Nisan 2019 tarihlerinde evlilik yıl dönümümüzü kutlamak için 1 gece konakladığımız otelimizden son derece memnun kaldık. Otel yeni olduğu için her şeyi yeni ve tertemiz. Çalışanlar son derece ilgili ve güler yüzlü. Sapanca Gölüne yakın sayılabilecek mesafede. Kübra Hanım rezervasyonu yapmak için telefonla aradığım an itibariyle son derece kibar ve yardımsever davrandı. Kahvaltısı son derece çeşitli ve lezzetliydi. Gece çorbası olarak mercimek çorbası vardı, lezzetliydi. İkram ettikleri Türk Kahvesi çok tazeydi. Otelde tek yaşadığımız sorun birkaç saat süren sıcak su sorunu oldu ancak teknik ekipleri ile sorunu kısa sürede çözümlediler. Yolumuz bir gün yeniden Sakaraya'ya düşerse tercih etmek isteriz. Teşekkürler Roof 264 Hotel and Suites Ailesi.

  İncele
 • Furkan Gözübüyük

  Furkan Gözübüyük

  Fiyat performansı çok yüksek. Odalar çok temiz. 5 yıldızlı otel konforumda. İş seyahatinde konakladım. Özellikle iş seyahati için tercih edilmesi gereken aradıgınızdan fazlasını bjulacağınız bir otel. Ayrıca calısanlarım samimiyeti ve yardımsever olması da memnuniyet verici. Otel calısanlarına cok tesekkürler..

  İncele
 • Narkoleps

  Narkoleps

  Öncelikle şunu en başta belirteyim, Sakarya’da başka otelde kalmak tek kelimeyle aptallık olurdu. Tam 12 gün kaldım eşimle. Bu nasıl güzel bir ortamdır. Konaklama için ihtiyacınız olan temizlik ve konfor zirvede. Fakat asıl önemlisi o nasıl güzel bir personeldir öyle. mutfak personelinden tutun temizlik personeline kadar şahaneydiler. resepsiyondaki genç pırıl pırıl arkadaşların güleryüzü mü dersiniz, bir ihtiyacınız olduğunda herkesin ayrı ayrı özen göstermesi mi dersiniz ne derseniz deyin bu sıcak ortamı nasıl anlatsam yetmez. Çevredeki hangi ilde işiniz olursa olsun bence bu otelde kalıp gidiş geliş yapın. inanın bu kaliteyi sundukları fiyatı da başka hiç bir yerde bulamazsınız.

  İncele