yükleniyor...

Blog

 • Adapazarı Otel Seçimi

  Adapazarı Otel Seçimi

  Adapazarı ilçesi Sakarya'nın merkez ilçesi olup şehir dışındaki misafirlerimiz tarafımızdan Sakarya mı Adapazarı mı? sorusu hep var olmuştur. 

  İncele
 • Ekonomik Konaklamanın Püf Noktaları

  Ekonomik Konaklamanın Püf Noktaları

  Ekonomik bir otel deneyimi yaşamak için Roof 264 tam size göre. Otel işletmeciliğinde en büyük gider kalemleri olan enerji ve personel giderleri minimize edilerek sizlere daha ekonomik bir konaklama deneyimi yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

  İncele
 • Sakarya'da Otel Aramak

  Sakarya'da Otel Aramak

  Sakarya'da bütçenize uygun oteller arıyorsanız doğru adrestesiniz. Roof 264 Sakarya ilinin Serdivan ilçesinde bulunarak bütçenize uygun otel konumundadır. 

  İncele
 • Sapanca Yakını Oteller

  Sapanca Yakını Oteller

  Sapanca'ya yakın oteller arasında yer alan Roof 264 Sapanca'ya sadece 20 km'dedir. Sapanca'da bulunan büyük otellere büyük mevlalar ödemeden güvenle kalabileceğiniz oteller arasında yer almaktadır.

  İncele
 • Serdivan'da Otel Bulmak

  Serdivan'da Otel Bulmak

  Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Roof 264 üniversite mensupları, emekliler, öğrenci ve yakınları ile Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklere katılımcı olarak davet edilen misafirlerin huzurla ve güvenle kalabilecekleri bir oteldir.

  İncele
 • Sakarya Bir Deprem Bölgesi

  Sakarya Bir Deprem Bölgesi

  Sakarya, özellikle birinci derecede deprem bölgesinde bulunduğu için bu çalışmalar Sakarya açısından büyük önem taşımaktadır.

  İncele
 • Serdivan Otel

  Serdivan Otel

  Serdivan oteller denildiğinde ilk akla gelen Roof 264, öğrencilerin, çalışanların ve turistlik seyahatlerinde rahatça konaklayabilecekleri bir şehir otelidir.

  İncele
 • Sakarya Otel

  Sakarya Otel

  Sakarya otel anlayışına yeni bir renk getiren Roof 264, bulunduğu konum ile ilk tercih edilen oteller arasında yer almaktadır.

  İncele
 • Otel Trafik Planları

  Otel Trafik Planları

  Otellerin izlediği çeşitli trafik kalıpları, bu kalıpların ortaya çıktığı alanla özdeşleşmiştir. Oteller misafirlerini Avrupa, Kıta, Amerika, Oda Kahvaltı yemek planlarına göre ücretlendirir. Bu planlara kısaca değineceğiz. Bunlar şu şekilde takip edilir:

  İncele
 • Otellerde Konaklama Alternatifi

  Otellerde Konaklama Alternatifi

  Alternatif konaklama, basitçe ' resmi veya organize konaklama sektörü dışında mevcut olan tüm bu konaklama türleri ' olarak tanımlanabilir . Bu kuruluşlar, oda kahvaltı ve konukların ihtiyaç duyduğu bazı temel hizmetleri makul bir fiyata sunar.

  İncele
 • Otelleri Mülkiyet Bazında Sınıflandırma

  Otelleri Mülkiyet Bazında Sınıflandırma

  Bir otelin mülkiyeti temelinde, aşağıdaki kategorilere ayrılabilirler: Mülkiyet Tescilli mülkiyet, bir kişi veya şirket tarafından bir veya daha fazla mülkün doğrudan mülkiyetidir . Kişi veya ş

  İncele
 • Misafir Kalış Süresine Göre Otellerin Sınıflandırılması

  Misafir Kalış Süresine Göre Otellerin Sınıflandırılması

  Konuk kalış süresine göre oteller aşağıdaki kategorilere ayrılabilir: Ticari Otel Bu otellerde misafir kalış süreleri kısa olup, birkaç günden bir haftaya kadar değişmektedir.

  İncele
 • Otellerin Müşteri Bazında Sınıflandırılması

  Otellerin Müşteri Bazında Sınıflandırılması

  Otel, misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bir oteli koruyan her birey veya bir grup insan farklı gereksinimlere sahiptir. Bazıları lüks konaklamayı tercih ederken, diğerleri basit ve ucuz bir odada kalmayı tercih ediyor. Bazıları, seyahatleri iş odaklıysa, toplantı odaları, iş merkezleri ve konferans salonları gibi tesislere ihtiyaç duyar.

  İncele
 • Otel Türleri ve Sınıflandırılması

  Otel Türleri ve Sınıflandırılması

  Oteller, yiyecek ve içecek gibi hizmetler ile dinlenme, konferans ve eğitim düzenlemeleri ve resmi veya özel partilerin organizasyonu gibi tesisler ile birlikte konaklama sağlar. Her otel, kendisiyle ilişkili benzersiz bir özelliğe sahiptir.

  İncele
 • Otel Organizasyon Yapısı

  Otel Organizasyon Yapısı

  Vizyonunu, misyonunu, amaçlarını ve hedeflerini gerçekleştirmek için her otel, organizasyon yapısı olarak bilinen resmi bir yapıya ihtiyaç duyar. Yapı, şirketin yönetim kadrosu ve çalışanları arasında sorumluluk ve yetki dağılımını tanımlar. Rollerin, gücün ve sorumlulukların şeklini ve kapsamını belirler ve farklı organizasyon seviyeleri arasında bilginin nasıl aktığını belirler. Bu yapı tamamen kuruluşun amacına ve bunları başarmak için seçilen stratejilere bağlıdır.

  İncele
 • Otellerin Tarihi

  Otellerin Tarihi

  İncele
 • Otel Nasıl Seçilir

  Otel Nasıl Seçilir

  Size uygun bir oteli nasıl seçeceğinizi bilmek, seyahat deneyiminizde büyük bir fark yaratacaktır. Bir tatil yeri seçiyorsanız, muhtemelen otelinizde oldukça fazla zaman geçireceksiniz. 

  İncele
 • Adapazarı Otel

  Adapazarı Otel

  Roof 264 uzun süreli ve kısa süreli konaklamalarınızda en ekonomik fiyatları ile sizlere kaliteli Adapazarı'nda otel hizmeti sunmaktadır.

  İncele
 • Otel Misafir Odası Çeşitleri

  Otel Misafir Odası Çeşitleri

  Bir otel, konuklarına konaklama, yiyecek, içecek ve diğer hizmet ve tesislerin bir kombinasyonunu satar. Ana konaklama ürünü, otel için temel kaynaklar arasında yer alan odadır. Ambiyans, dekor, oda içi olanaklar ve güvenlik gibi diğer olanaklar ve avantajlar, hizmetlerin fiyatlandırılmasında önemli rol oynayan eklentilerdir.

  İncele