Rezervasyon
yükleniyor...

Yakınındakiler

İdeal Konum

ROOF 264 HOTEL SAKARYA'NIN SERDİVAN İLÇESİNDE BULUNMAKTADIR. GENÇ VE DİNAMİK POPÜLASYONA SAHİP BU BÖLGEDE SOSYAL AKTİVİTELER DIŞINDA İHTİYAÇLARINIZA DA KOLAY ULAŞILABİLİRSİNİZ. DOĞA GEZİLERİ YAPMAK İÇİN YA DA MACERA AMAÇLI GEZİLERİNİZ İÇİN HER YERE KOLAY ULAŞILABİLİR BİR NOKTADAYIZ.

SERDİVAN AVM

OTELİMİZE 3,2 KM UZAKLIKTA BULUNAN AVM İÇİNDE SİNEMA SALONLARI, ÇOCUK OYUN ALANLARI, ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER , ÜNLÜ GİYİM MARKALARI, ELEKTRONİK, DEKORASYON, KAFE VE RESTORANLAR, KURU TEMİZLEME VE ÇİÇEKÇİ SEÇENEKLERİ, GENİŞ AÇIK OTOPARKI BULUNMAKTADIR.

AGORA AVM

OTELİMİZE 2,1 KM UZAKLIKTA BULUNAN AVM İÇİNDE SİNEMA VE OYUN SALONLARI, FAST FOOD RESTORAN VE CAFELER, GİYİM , KOZMETİK VE ELEKTRONİK EŞYA MAĞAZALARI VE ETKİNLİKLERİN GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ ALANİLE KAPALI / AÇIK OTOPARK BULUNMAKTADIR.

ÖZEL MEDAR HASTANESİ

1 KM UZAKLIKTA BULUNAN HASTANE 7/24 SAAT HİZMET VEREN ACİL SERVİS ÜNİTESİ VE 26 POLİKLİNİKTE 51 HEKİM İLE DAHİLİ VE CERRAHİ BRANŞLARDA HİZMET VERMEKTEDİR.

SERDİVAN DEVLET HASTANESİ

500 mt. UZAKLIKTA BULUNAN HASTANE 55 YATAK KAPASİTESİNE SAHİP DEVLET HASTANESİDİR.

ECZANELER

YAKLAŞIK 500 mt. UZAKLIKTA 3 ECZANE BULUNMAKTADIR. BULUNDUĞUMUZ BİNADA KAHVALTIDAN AKŞAM YEMEĞİNE, 5 ÇAYLARINDAN AKŞAM YEMEKLERİNE, DOĞUM GÜNÜ VE ÖZEL GÜN KUTLAMALARINIZI YAPABİLECEĞİNİZ HARİKA MEKANLAR HİZMET VERMEKTEDİR. RUBİKS – ARDİYE-

OPERA GARDEN

SABAH KAHVALTISI YA DA BARBEKÜ SEÇENEKLERİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

Kartepe

25 KM MESAFEDE BULUNAN KIŞ AYLARINDA KAYAK TURİZMİ İÇİN TERCİH EDİLEN KARTEPE HARİKA BİR MANZARAYA SAHİPTİR.

SAPANCA – KIRKPINAR

YAKLAŞIK 17 KM UZAKLIKTA BULUNAN SAPANCA SAKARYA NIN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ BİR ARADA BARINDIRAN CENNETİ GİBİDİR. SAPANCA GÖLÜ VE ÇEVRESİNDEKİ TURİSTİK MEKANLAR GEZGİNLERİN TERCİH ETTİKLERİ YERLERDİR.

Doğançay

Nostaljik görüntüsünü hiç kaybetmemiş olan Doğançay köyü ilimize sadece 20 dakika mesafededir.

Tren Garı

Sakarya'nın giriş kapısı olarak adlandırılan tarihi tran garı otelimize 5 dakika araç mesafesindedir.

Beşköprü - Justinyen Köprüsü

Türkiye'de, Geç Roma Döneminden kalma, Sakarya nehri üzerinde yer alan tarihi bir güzellik JUSTİNYEN KÖPRÜSÜ

Taraklı

Sakarya’nın tarihî bir ilçesi olan ve Bağdat Yolu üzerinde yer alan Taraklı, koruma altındaki 19. yüzyıl evleri ile ünlüdür.